Dětský batoh HONZÍK z pratelného papíru černý a černá klopa
Související produkty
Detailní popis produktu
Batůžek je vyroben z ekologického materiálu pratelný papír, jiným názvem Snappap, washpaper, washable paper, Kraft tex nebo veganská kůže, více se dozvíte ZDE
Nehodí se vám odstín batohu? A není na e-shopu? Vyberte si jiný v našem VZORNÍKU BAREV
Údržba produktu:
Batoh je pratelný, můžete ho prát v automatické pračce do 40°C s běžným pracím prostředkem, případně můžete vyčistit ručně pomocí vody s pracím prostředkem nebo mýdlem a jemným kartáčkem. PŘED PRANÍM ODEPNĚTE BAMBULKU. Po vyprání batoh vytvarujte do požadovaného tvaru a nechejte pořádně vyschnout.
Tady je ukázka JAK MŮŽETE BATOH PRÁT
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DĚTI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 08594235490481 |
| Barva: | černá |
| Materiál: | Pratelný papír, Snappap, Washpaper, Washable paper, Veganská kůže |
| Rozměry: | výška 30cm, šířka 25cm, dno 5cm |
| Rozměry šíře popruhu: | 3cm |
| Rozměry délka popruhu: | cca 75cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Ing. Alice Polišenská |
|---|---|
| Adresa : | Zelnice 1278, Ratíškovice 696 02 |
| E-mail : | alipoli@alipoli.cz |




